Plan główny – Ultra! Część II ( Przyszłość)

Posted on

Było krótkie podsumowanie, teraz więcej szczegółów co będzie wkrótce. Generalnie na początku roku już zaplanowałem sobie starty głównie i w sumie zbyt wiele się nie zmieniło! Próbuje jeszcze zamknąć budżet wyjazdowy, jak się uda to będę w siódmym niebie! Szkoda tylko, że mi samochód nawala. Tak to bym się spakował i wyjechał na jakiś obóz na trasy gdzie w tym roku będę się ścigał. Będzie tego sporo w lato! Zapraszam do zapoznania się z biegami w, których biorę udział. Może, kogoś to zainspiruje i też pojedzie ze mną! 


1st International College Trailrunning Trophy

Najbliższy start planuje na wyspie Reunion. Czyli z grubej rury zaczynam. Jeszcze tylko czekam na potwierdzenie lotu. Najgorsze, że muszę dostać się do Paryża z, którego leci mój samolot na tą wyspę. Oby się udało! Co tam jest? Bieg na dystansie ok 25km! Sami studenci! No może nie sami, bo chyba jest bieg otwarty. Jakiś czas temu namawiał mnie organizator tego wyjazdu, ale zupełnie nie miałem kasy ta takie wycieczki dalekie – to przecież 3000zł na sam samolot. Myślałem, że temat się zakończył, ale dostałem propozycje wylotu z mocną zniżką! Biorę to!


Wyspę znam tylko z opowiadań. To tam się odbywa jeden z biegów UTWT! Podobno kosmos! Więc lecimy to sprawdzić. Ja na razie jestem na etapie sprawdzania cen lotów do Paryża oraz opisu trasy.

Tutaj macie filmiki 360 stopni! Ekstra:
http://en.reunion.fr/practical/reunion-island/360-videos

Profil nie wygląda najgorzej. Szkoda tylko, że więcej jest podjeść, niż zbiegów. Nie jest to dobrze dla mnie. Wiem, że moim plusem jest szybkie zbieganie. Chociaż trzeba dodać, że zbieg jest do mety :) Łącznie 26km w tym 1300m do góry i 1100m w dół. Nie najgorzej.

Termin: 5.06.2017 

Trail World Championships

Klasowo! Impreza dla mnie najważniejsza, która już teraz gotuje we mnie emocje. Będę po raz trzeci brał udział w tej imprezie. I po raz trzeci jako reprezentant Polski. Yeah! Miło mi będzie biec orzełkiem na sercu. Jest to zapewne marzenie z dzieciństwa. Także spinamy pośladki i lecimy do Włoch! Badia Prataglia, Toscani Italia taka jest dokładna lokalizacja. Do przebiegnięcia mamy 49km! Mało… cholernie mało, jak na ultra. Trochę jaja robią, ale cóż zrobić. Coś tam kombinują z organizacją imprez mistrzowskich w tym ogródku naszym ultra. Może i dobrze! Liczę, że za jakiś czas będzie to fajnie wyglądać. Na razie i tak jest nieźle, bo partnerem jest IAAF. Co dla mnie ważne u Nas w kraju trzyma to PZLA. Więc jestem lekkoatletą! Yeah. Start będzie 5 dni po biegu na Reunion, więc nie ma mowy o jakiś przebojach na wyspie.

Co cieszy są tutaj punkty ITRA, więc walka o dobry wskaźnik. Nie dziwne, jak współorganizatorem jest właśnie ITRA :) Ekipa z Polski solidna: Dominika Stelmach, Edyta Lewandowska, Ania Kącka, Natalia Tomasiak, Marcin Świerc, Piotr Bętkowski, Artur Jabłoński i Ja. Fajnie! Będziemy walczyć! Będzie cholernie szybko…

Termin: 10.06.2017

Zugspitz Ultra Trail ( Basetrail )

https://www.youtube.com/watch?v=56pWfaTF1io


Tutaj wybieram się dla przyjemności. Bez jakiś większych założeń. Dlatego też wybrałem najkrótszy wariant biegowy, czyli prawie 25km. Starty tydzień po tygodniu mogą być ciekawe, więc nie chce przesadzić. Zobaczymy jak samopoczucie będzie. Łącznie 1600m do góry i podobnie w dół!

Termin: 17.06.2017

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *